Додому Поради

Поради

Як прибрати екран привітання у Winidows 10

Операційна система Microsoft перед введенням пароля показує додатковий екран, який називається «екран привітання» чи «екран блокування». Щоб продовжити завантаження ОС, необхідно його прибрати за допомогою миші або клавіатури. Якщо вам не хочеться щоразу проходити повз цей екран, його можна відключити.

Як відновити звук AirPods, коли один навушник звучить голосніше

Із часом можна помітити, що навушники починають грати тихіше або навіть один навушник починає звучати голосніше за інший. Звісно, це можуть бути проблеми зі слухом. Однак проблема швидше криється в самих навушниках, і ось як її вирішити.

Як записувати відео з екрану комп’ютера

Прямі трансляції та деякі відеоролики в інтернеті часто доступні з обмеженнями, але якщо хочеться отримати копію подібного контенту, його можна записати безпосередньо з екрану. Для цього можна поставити відеокамеру перед монітором, однак більшої якості запису можна досягти, скориставшись програмними рішеннями.

Як на своєму Android отримати схожий на Windows 10 інтерфейс

Якщо вам подобається дизайн Windows 10, ви можете отримати його на екрані свого смартфона Android. Для цього необхідно лише змінити поточний лаунчер.

Як в Instagram дзвонити по відео

Популярна в Україні соцмережа обміну фотографіями Instagram запустила функцію дзвінків у режимі відео. Нова можливість доступна для пристроїв на iOS і Android.

Як швидко знайти посилання на завантаження своїх даних з Facebook, YouTube та інших сервісів

Європейський закон GDPR змусив інтернет-компанії видавати користувачам зібрану про них інформацію. Існує спосіб, з яким не потрібно шукати посилання для завантаження своїх даних з Facebook, YouTube, Google Photos, Twitter, Instagram та навіть Angry Birds. Загалом доступно більше 100 компаній.

Як виміряти розміри та габарити за допомогою камери смартфона

За допомогою камери смартфона ви можете леко заміряти ширину автомобіля та дверей в гаражі, габарити ванної кімнати для розміщення пральної машини, розміри плитки в магазині та багато іншого. Подібне дозволяє віртуальна лінійка від Google, яка використовує технологію доповненої реальності.

Як відправляти SMS за розкладом

Дні народження, випуск у школі чи університеті, перехід на нову роботу – з усіма цими та іншими подіями часто вітають по SMS. Щоб не забути відправити повідомлення можна автоматизувати цей процес та надсилати їх за розкладом.

Як у Facebook Messenger поділитися посиланням на свій профіль

Користувачі Facebook Messenger можуть швидко додавати один одного в контакти. Для цього достатньо поділитися кодом свого профіля, і ось, як його знайти. При цьому додавання у Messenger не означає, що користувачі автоматично стають друзями на Facebook, проте з’являється посилання на сам профіль.

Як на Android відправляти надруковані на комп’ютері SMS

Google запустила можливість відправки повідомлень SMS без необхідності тримати смартфон в руках. Надсилати послання можна через спеціальний веб-портал, підключивши до нього свій мобільник. Цей сервіс дозволяє також отримувати SMS і переглядати їх на комп’ютері.

Як користувачам Chrome та Firefox отримати темне оформлення на всіх сайтах

Дизайнерська думка зробила повне коло і останніми роками в моді знову темна тема оформлення. Користувачі Chrome та Firefox можуть отримати такий затемнений стиль на всіх сайтах в інтернеті, встановивши плагін.

Як прибрати підвисання комп’ютера кожні кілька секунд

Якщо це звичайний жорсткий диск, тоді ці підвисання можна прибрати. Це також суттєво збільшить ресурс HDD, оскільки його головки зчитування та двигун відчувають менше навантаження.

Як на Windows 10 отримати клавіатуру SwiftKey

Власники планшетів та ноутбуків із сенсорними екранами і Windows 10 можуть набирати тексти, не відриваючи пальці від екрана. У цій операційній системі можна активувати клавіатуру SwiftKey, яка відома саме подібним способом вводу.

Як за допомогою смартфона підбирати колір для нігтів

У салоні краси можна витрачати менше часу на вибір кольору для нігтів, скориставшись вдома своїм смартфоном. Спеціалізований додаток на основі доповненої реальності покаже, як виглядатиме той чи інший відтінок саме на ваших пальцях.

Як на Windows 10 перезапустити драйвер відеокарти при проблемах із зображенням

Досить часто нові версії драйверів відеокарти викликають проблеми з виведенням зображення на монітор: спотворення картинки, завмирання, відсутність зображення при виході з режиму сну тощо. У цьому разі може допомогти перезапуск відеодрайвера. На Windows 10 його можна виконати без перезавантаження решти комп’ютера.

Як на своєму ПК отримати динамічні шпалери від macOS Mojave

Нова настільна операційна система Apple під назвою macOS Mojave привернула увагу своїми новими шпалерами. Це фотографія пустелі, яка змінюється відповідно до часу доби. Виглядає такий ефект досить привабливо, і ви його можете отримати без необхідності інсталяції самої ОС macOS Mojave.
-- р е к л а м а --

Тримайте зв'язок

8,441Фанитак
1,536Послідовникислідувати