Додому Новини Vodafone

Новини Vodafone

Vodafone значно розширив покриття 4G у Львові

Оператор доповнив наявне покриття 4G в діапазоні 2,6 ГГц мережею у 1,8 ГГц. Завдяки цьому четверте покоління зв’язку запрацювало не лише в людних місцях, а на значно більшій території міста.

Vodafone запускає тарифи SuperNet, адаптовані до 4G

Тарифи передбачають великий обсяг мобільного інтернету – від 4 ГБ і аж до безліміту. Нові 4G тарифи можна купити в усіх точках продажів з 2 липня 2018 року. При підключенні нових тарифів усі клієнти також стають учасниками розіграшу додаткових 12 ГБ

Vodafone запускає 4G 1800 МГц у 50 населених пунктах

Vodafone Україна розпочинає запуск мережі 4G у діапазоні 1,8 ГГц. Ця частотна смуга має більшу площу покриття і дозволить охопити широку територію країни. Завдяки цьому сервіси 4G стануть доступні мільйонам українців.

Клієнти Vodafone так захопилися іграми, що змусили оператора ввести новий сегмент трафіку

В квітні-червні 2018 року найпопулярнішими мобільними іграми серед клієнтів Vodafone стали Clash Royale та Pokemon Go. Із комп'ютерних ігор найбільш популярною став Half Life 2.

Цікаві факти від великих даних: скільки людей щодня відвідує Львів

Дослідження проводили не лише з цікавості – експерти намагаються знайти рішення актуального питання громадського транспорту. Знеособлені узагальнені дані, за словами заступника генерального директора Vodafone Україна Костянтина Воробйова, дають найточнішу інформацію про реальні потоки людей, які щодня в’їжджають у місто з приміських територій.

Vodafone відкрив інтерактивний туристичний маршрут у Черкасах

Символом черкаського маршруту стала чайка. Загальна довжина маршруту «Крилата стежка» становить 4,7 км. Таким чином, за 2-3 години гості та мешканці міста зможуть побачити найцікавіші пам’ятки міста та дізнатись про них усі подробиці.

Контрактні клієнти Vodafone отримали п’ять нових тарифів

Оператор запропонував контрактним клієнтам відразу дві лінійки тарифів – Vodafone Red і Vodafone Ultra. Лінійка Vodafone Red у додаток до вже доступного Vodafone Red L отримала три нових тарифи вартістю від 100 до 350 грн. Усі тарифи передбачають 4G-інтернет – від 7 ГБ до безліміту, дзвінки та повідомлення на українські та зарубіжні номери.

Під час фіналу Ліги Чемпіонів клієнти Vodafone встановили рекорд трафіку

Інтернет-трафік у 4G мережі на НСК «Олімпійський» перевищив трафік мережі 3G: 52% всього інтернет-трафіку було згенеровано в LTE, близько 48% всього обсягу інтернету припало на 3G-мережу. Частка 2G-трафіку виявилася незначною, менше 1%.

Контрактні абоненти Vodafone отримали дешевший інтернет у роумінгу

Решта умов базових тарифів у роумінгу залишаються незмінними. Клієнтам Vodafone доступні дзвінки від 2 грн за хвилину в 16 країнах Європи, де працює Vodafone. Базові тарифи активуються автоматично.

Vodafone збільшив інвестиції, дохід і операційну ефективність: звіт за 1 квартал 2018 року

На початку року Vodafone значно збільшив інвестиції в інфраструктуру – у першому кварталі 2018 року інвестиції склали 1,2 млрд грн, разом з вартістю оплачених 4G-ліцензій, вкладенням у розвиток мереж 3G і 4G.

Vodafone розширює покриття 4G: уже у 25 містах

У перший місяць роботи мережі 4G інтернетом четвертого покоління скористалися понад 1 мільйон клієнтів Vodafone Україна. Обсяг трафіку в зоні дії 4G збільшився на 60%. За статистикою, 45% усього трафіку припадає на відеосервіси, 23% обсягу витрачається в соціальних мережах, на інтернет-серфінг припадає менше 10% трафіку в мережах 4G.

Перший місяць 4G: скористалися понад мільйон клієнтів Vodafone

Vodafone Україна запустив швидкісний 4G-інтернет у діапазоні 2,6 ГГц 30 березня, на сьогодні в ефірі 24 міста із 28 запланованих у цьому діапазоні на найближчий час. Спочатку 4G з'явився в місцях найбільшого скупчення користувачів мобільним інтернетом

Vodafone забезпечив фанатів футболу на Олімпійському зв’язком 4G

Під дахом стадіону встановлено 30 спеціальних «стадіонних» антен для покриття трибун і три антени, спрямовані на поле. Розроблені спеціально для стадіонів антени дозволяють створювати максимально якісне покриття в складних умовах. До них підключені 33 радіомодулі UMTS-2100 і 33 радіомодулі LTE-2600 Vodafone. Сумарна вага обладнання, встановленого на рампі, складає близько 7 тонн.

Клієнти Vodafone можуть міняти свою SIM-картку без відвідування магазину оператора і в подарунок отримають...

Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-картки вже почали з'являтися у продажу, а з 1 травня їх можна буде купити в більшості точок продажу. Вартість стартового пакета для заміни SIM-картки становить 25 грн.

Vodafone оновив тарифи RED EXTRA: збільшився обсяг гігабайтів і безліміт на відео, соцмережі та...

Найдешевшою є пропозиція Vodafone RED EXTRA, яка коштує 55 грн на 4 тижні. За ці гроші нові користувачі тарифу отримують 2 ГБ трафіку та безлімітне спілкування у Facebook, Twitter, Viber, WhatsApp, Skype і Telegram.

Vodafone Україна відкрив Business Hub для B2B-клієнтів

Vodafone Business Hub розділений на кілька зон. Вхід веде в «шоурум», де виставлені смартфони й аксесуари до них, там же знаходиться ресепшен
-- р е к л а м а --

Тримайте зв'язок

8,441Фанитак
1,536Послідовникислідувати