Понеділок, 22 Липня, 2024

5 функцій iOS 10, про які ви могли не знати

ios-10

Ви вже можете оновити свій iPhone або iPad до нової версії мобільної операційної системи Apple. iOS 10 отримала багато нововведень, і деякі з них неочевидні.

Швидке закриття всіх вкладок у Safari

В iOS 10 дуже просто закрити всі відкриті в штатному браузері сторінки. Виконайте довгий тап на іконці вкладок у нижньому лівому кутку інтерфейсу Safari. З’явиться пропозиція закрити всі відкриті вкладки.

Перевірка Wi-Fi на наявність інтернету

Можна швидко дізнатися, чи дозволить та чи інша бездротова мережа посидіти в онлайні. Виведіть список доступних мереж, і iOS 10 покаже, які з мереж Wi-Fi не мають доступу до Павутини, показавши поряд з їхнім іменем напис «інтернет-з’єднання відсутнє».

Легше відправляти веб-посилання

Раніше поділитися веб-посиланням потребувало певного часу. В iOS 10 цю процедуру спростили. Тепер, якщо зробити довгий тап на посиланні, з’явиться контекстне меню з опцією «Поділитися», яке викликає список програм для пересилання.

Ділитися програмами через 3D Touch

В iOS 10 функція 3D Touch також дозволяє передавати програми. Натисніть на іконці обраної програми в стилі 3D Touch та виберіть відповідний пункт контекстного меню. Виконайте дотик 3D Touch на іконці оновлюваного додатка, щоб вказати порядок завантаження, поставити його на паузу або зовсім скасувати.

Переглядайте дві вкладки Safari на iPad

Великий екран планшета дозволяє дивитися два сайти одночасно, і тепер це можна робити в iOS 10. Перетягніть кожну вкладку у відповідну частину екрана. Можна також натиснути на посиланні та обрати опцію «Відкрити у розділеному перегляді».

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися