5 прихованих функцій PlayStation 4, про які ви могли не знати

хоча уже в 2019-му очікується анонс наступного покоління ігрових приставок Sony, PS 4 не скорочує темпи продажів

Консоль PlayStation 4 встановила рекорд популярності, досягши кількості продажів, яка раніше вважалася неможливою. І хоча уже в 2019-му очікується анонс наступного покоління ігрових приставок Sony, PS 4 не скорочує темпи продажів. Ця п’ятирічна консоль також має функції, про які користувачі можуть не знати досі.

  1. Використання жестів для друку

Найбільш очевидний спосіб друку за допомогою геймпада – вибирати символи стіком – є незручним та повільним. Play Station 4 пропонує швидший спосіб за допомогою жестів. Для цього після появи на екрані клавіатури необхідно натиснути стіком вниз. Невеликими нахилами геймпада можна контролювати переміщення курсору.

  1. Використання телефону як клавіатури

Жестове введення також дуже повільне, порівняно з повноцінним друком на клавіатурі. В якості останньої можна використати власний смартфон, скачавши на нього додаток PlayStation. Необхідно, щоб мобільник та приставка перебували в одній мережі Wi-Fi. Після цього потрібно запустити налаштування з’єднання додатку PlayStation та вказати в ньому PS4. На екрані телевізора з’явиться код, який потрібно ввести в телефон.

  1. Триваліша автономність геймпадів

Світлова панель на задній частині кожного геймпада PlayStation 4 споживає досить багато енергії. Для підвищення автономності контролерів можна зменшити її яскравість. Для цього на контролері PlayStation необхідно натиснути та утримувати кнопку «Додому». З’явиться меню, в якому потрібно вибрати «Налаштувати звук та пристрої», після чого можна зменшити яскравість DualShock 4 до мінімума.

  1. Одночасна активація телевізора та PS4

Щоб кожного разу не вмикати окремо телевізор та PS4, цю дію можна об’єднати в одну кнопку. Для цього в налаштуваннях консолі треба вибрати «Систему» та активувати опцію «Увімкнути з’єднання пристрою HDMI». При активації PS4 через контролер також автоматично почне вмикатися телевізор. На деяких моделях телевізорів подібна опція не працює.

  1. Ігри PS4 на комп’ютері

PlayStation 4 дозволяє грати у віддаленому режимі на комп’ютері. Для цього потрібно скачати на ПК файл PS4 Remote. На самій консолі необхідно зайти в пункт «Налаштування з’єднання віддаленого відтворення ігор» та активувати цю можливість. Щоб грати в цьому режимі необхідно при запущеній PS4 під’єднани геймпад до ПК та запустити програмне забезпечення віддаленого відтворення.