Неділя, 16 Червня, 2024

7 найкращих смартфонів за якістю звуку

Лабораторія DxOMark, яка відома своїми тестами фото- та відеоможливостей смартфонів, закупила обладнання для перевірки іншого компомнента мобільників – аудіо. Експерти вже протестували кілька сучасних топових смартфона і склали рейтинг за якістю їхнього звучання та запису звуку.

У першому тестуванні перевірили сім флагманів від п’яти найбільших брендів – Apple, Samsung, Sony, Huawei та її дочірньої марки Honor. Перше місце дісталося торішньому флагману Huawei Mate 20 X (75 балів). Apple iPhone XS Max набрав 74 бали і посів друге місце, модель 2019 року iPhone 11 Pro Max набрала 71 бал. Четверте місце з різницею в один бал поділили смартфони Samsung Duo Note10+ та S10+. На передостанньому місці розмістився Honor 20 Pro, замикає рейтинг Sony Xperia X1 (45 балів).Рейтинг якості ввідтворення звуку:

Рейтинг якості запису звуку:

Тест DxOMark Audio має надати вичерпні, нейтральні та надійні дані про запис звуку смартфона та якості виведення аудіо. Для цього експерти вивчають спектрограми та форми звукової доріжки. Суб’єктивні перцептивні тести виконують фахівці в аудіоінженерії.

Лабораторія розділила різні атрибути якості звуку на підгрупи, для кожної з яких проводиться окремий підрахунок балів. Потім всі бали підсумовуються в єдину оцінку. Для проведення тестів використовується спеціально обладнана безлунна камера, яка повністю поглинає звукові хвилі та ізольована від зовнішнього шуму. Досліджуваний пристрій поміщається в коробку разом з мікрофонами і закривається. Також в коробці є динаміки, які імітують різні сценарії використання запису звуку.

Якість звуку при підключених навушниках чи зовнішніх колонках не вимірюється.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися