Середа, 24 Липня, 2024

Android 14 зробить смартфони поліпшеними точками доступу Wi-Fi

Стандартному Android сьогодні бракує параметрів конфігурації для функції точки доступу Wi-Fi. Через це така точка доступу може забезпечувати не найкращу швидкість підключення девайсів до неї. Це має змінитися в Android 14, який надасть смартфонам більше параметрів налаштування Wi-Fi.

Наразі кілька OEM-виробників Android власними силами долають обмеження стандартного Android стосовно функції точки доступу Wi-Fi. Їхні оболонки пропонують такі додаткові функції конфігурації точки доступу Wi-Fi, як можливість визначати, чи використовує точка доступу Wi-Fi діапазон 2,4 ГГц чи 5 ГГц.

Діапазон 2,4 ГГц є старішим стандартом, сумісним із переважною більшістю пристроїв, але пропонує більшу дальність з’єднання за меншу швидкість веб-перегляду. З іншого боку, діапазон 5 ГГц — це нова частота, яка підтримується останніми модемами. Радіус дії точки доступу скорочується майже вдвічі через високу частоту та пов’язане з цим затухання, але пристрої в радіусі можуть користуватися більшою швидкістю з’єднання.

Функція призначення частотного діапазону стане стандартною для смартфонів, що працюватимуть на Android 14.

Android 14 Beta 2 наразі приховує нове налаштування від користувача, і його потрібно ввімкнути вручну. Після цього з’явиться новий пункт «Швидкість і сумісність» в налаштуваннях точки доступу Wi-Fi у смартфоні.

Цікаво, що деякі користувачі бачили в налаштуваннях також діапазон частот 6 ГГц, але він був неактивний.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися