Субота, 20 Квітня, 2024

Android почне активніше переконувати оновитися

Сьогодні смартфони Android лише сповіщають про наявність нового апдейту, набридаючи постійно присутнім сповіщенням. Але скоро вони можуть почати активніше переконувати користувачів встановити апдейт. Таким чином Google хоче покращити статистику розповсюдження нових версій Android.

Як повідомив Android-експерт Мішал Рахман, Google запрошує виробників смартфоныв застосувати те, що називається «Запрошення на оновлення Android». По суті, це демонстраційний екран, який показуватиме найкращі функції останньої версії мобільної ОС Google тим користувачам, хто ігнорує сповіщення про доступне оновлення.

Наприклад, якщо на вашому телефоні досі працює Android 12, виробник вашого мобільника може надіслати вам запрошення на оновлення, показавши, що ви втрачаєте, не оновлюючись до Android 13. Це, звичайно, залежатиме від того, чи має виробник дійсно випустив Android 13 для цього конкретного пристрою.

Якщо пристрій використовує gOTA або службу OTA від Google, сповіщення може запускатися автоматично щоразу, коли пристрій виявляє, що очікується надходження оновлення до свіжого Android. В іншому випадку виробник має вручну надати його користувачам.

В рамках можливостей служби Google Play Services виробник також може налаштувати смартфон, щоб змінити стиль на зовнішню оболонку сторонніх розробників або видалити речі, яких немає в його бренді Android.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися