Субота, 2 Березня, 2024

Apple заблокує свої сервіси на старих iPhone та iPad: припинять працювати магазин App Store, карти Apple Maps та інші служби

Apple готує важливі зміни в тому, як обробляє оновлення та підтримку. Вона може припинити пропонувати магазин App Store, карти Apple Maps та інші свої онлайн-сервіси для користувачів пристроїв під управлінням операційних систем iOS 11, macOS 10, watchOS 4 і tvOS 11.

Якщо користувачі більше не зможуть оновлювати програмне забезпечення до останніх версій, вони втратять можливість користуватися усіма сервісами, окрім доступу до iCloud. Інформація надійшла від Стелли Фадж, попередні публікації якої доводять надійність її інформації.

За її словами, Apple почне сповіщати користувачів про майбутнє обмеження та пропонуватиме оновити їхні пристрої, якщо це можливо, оскільки вона закриває ці служби для старіших продуктів. Це має статися десь у травні

Підтвердженням цього витоку є стаття служби підтримки, опублікована Apple минулого місяця, в якій говориться, що компанія може припинити підтримку служб Apple для старіших версій програмного забезпечення. Компанія пише:

«Деякі старіші версії програмного забезпечення більше не підтримуватимуть такі служби Apple, як App Store, Siri та Maps. Оновіть програмне забезпечення до останньої доступної версії, щоб продовжувати користуватися цими службами».

Підтримку для служб Apple найближчими тижнями втратять такі версії операційних систем:

  • iOS 11-11.2.6
  • macOS 10.13-10.13.3
  • watchOS 4-4.2.3
  • tvOS 11-11.2.6

На даний момент все ще незрозуміло, чому Apple могла зробити цю зміну. Наприклад, ви все ще можете користуватися такими службами, як iMessage або FaceTime, якщо у вас дуже старий iPhone.

Нові зміни викликають питання про те, що компанія може планувати масштабне оновлення, яке порушить підтримку старого програмного забезпечення. Це навіть може бути пов’язано з майбутньою гарнітурою Mixed Reality.

Оновлена політика не повинна торкнутися більшості користувачів. За даними Apple, лише 8% iPhone все ще працюють із програмним забезпеченням до iOS 15.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися