Будильник Google Clock 6.1 навчився будити музикою з YouTube Music

В Україні сервіс YouTube Music почав офіційно працювати наприкінці осені 2018 року

Власникам Android стало простіше прокидатися під популярні хіти. Google розширив список підтримуваних сервісів у своєму будильнику Google Clock 6.1. Ця версія доступна в Play Store, і вона дозволяє вибирати музику з музичного сервісу YouTube Music. При цьому підтримки служби Google Play Music досі немає.

Для вибору звуку будильника з YouTube Music необхідно увійти в акаунт останнього. Опція з’являється лише при наявності відповідного додатка сервісу в смартфоні. Як і раніше, можливо вибирати для будильника плей-листи, альбоми чи окремі треки. Окрім цього, брати музику для вранішнього пробудження можна із сервісів Pandora та Spotify.

Уперше про інтеграцію стороннього музичного сервісу в будильник Google стало відомо у 2018 році. Тоді пошуковий гігант дозволив встановлювати музику зі служби Spotify, причому не обов’язково було мати навіть преміальний акаунт. Нова можливість була доступна майже на всіх смартфонах – мінімальною версією ОС для роботи функції була Android 5 Lollipop та версія додатка Clock v5.3.

Уже при оголошенні інтеграції сторонніх музичних сервісів у будильник Google Clock рік тому одним із перших питань користувачів стало «коли буде підтримка YouTube Music». Згодом пошуковий гігант повідомив журналістам 9to5Google, що цю функцію можна «очікувати скоро».

В Україні сервіс YouTube Music почав офіційно працювати наприкінці осені 2018 року. У базі контенту цієї служби є кліпи, офіційні альбоми і сингли, ремікс-версії композицій і кавер-версії, а також записи «живих» виступів музикантів. Крім того, у Google говорять, що на музичному сервісі YouTube можна відшукати деякі рідкісні та ексклюзивні треки. Вартість передплати на YouTube Music складає 79 грн/місяць, також є сімейний пакет за 119 грн/місяць. Перший місяць користування сервіс надає безплатно.

Додаток Google Clock є універсальною програмою для роботи з часом. Вона дозволяє встановлювати будильники, таймери, а також секундоміри. В ній можна дивитися час у різних часових поясах. Реалізована підтримка носимих пристроїв на операційній системі Wear OS, на які можна синхронізувати будильники та таймери зі смартфона.