Чому ми досі мало що знаємо про гнучкий Samsung Galaxy: пояснює відомий інсайдер

Сам Ice Univerce, який дуже часто публікує достовірну інформацію про нові пристрої індустрії смартфонів, опублікував нову порцію подробиць про очікувані флагмани

Сьогодні відбудеться презентація нових смартфонів Samsung. Про більшість девайсів, які покажуть на конференції, – Galaxy S10, Galaxy S10+ і Galaxy S10e – відомо майже все. Однак у таємниці досі залишається родзинка цьогорічної мобільної індустрії – гнучкий смартфон. Відомий інсайдер Ice Univerce пояснив, чому так сталося.

Сам Ice Univerce, який дуже часто публікує достовірну інформацію про нові пристрої індустрії смартфонів, опублікував нову порцію подробиць про очікувані флагмани Samsung перед самою їхньою презентацією.

«На щастя, компанія Samsung надала інформацію про 5G-версію Samsung Galaxy S10 і гнучкий смартфон дуже обмеженому колу людей, – каже інсайдер. – Тому вони і не злили інформацію».

Раніше Ice Universe розкритикував людину, яка оприлюднила всі характеристики Samsung Galaxy S10. Він сказав, що витоки інформації повинні бути обмеженими, а подібні дії можна розцінювати як незаконні.

Офіційний анонс лінійки Samsung Galaxy S10 і гнучкого смартфона Samsung очікується сьогодні, 20 лютого 2019 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я