Субота, 20 Квітня, 2024

Чому навушники з роз’ємом Lightning кращі за стандартні

Коли Apple перейшла з 30-контактного роз’єму на Lightning, він позиціонувався як більш зручне рішення для аксесуарів. Однак серед цих самих аксесуарів довгий час не було найголовнішого – навушників. Але зараз ситуація почала змінюватися. Напередодні виходу iPhone 7, який буде позбавлений аудіороз’ємy 3,5 мм, усе більше виробників висловлюють думки щодо створення моделей навушників з інтерфейсом Lightning.

Lightning
Lightning-навушники сумісні тільки з iPhone, iPad і iPod touch. Але перехід на цифру дозволяє розмістити в навушниках власний цифроаналоговий перетворювач (ЦАП), тому якість звуку на виході абсолютно не залежить від вбудованого аудіотракту мобільного пристрою. Змусивши виробників перейти на пропрієтарний інтерфейс, Apple продемонструє користувачам не просто альтернативу, а абсолютно нові можливості і перехід на наступний якісний рівень, заявляє віце-президент компанії Cirrus Logic Карл Алберті. В інтерв’ю Tech Insider топ-менеджер розповів про переваги Lightning-навушників порівняно зі звичайними моделями.

Lightning
Перш за все така гарнітура може отримати нові функції без необхідності вбудовувати в неї акумулятор. Зараз усім якісним навушникам із шумозаглушенням потрібне окреме джерело живлення. Це робить пристрій важчим і збільшує його ціну. У тому випадку, якщо навушники будуть підключатися через порт Lightning, вони зможуть використовувати заряд акумулятора смартфона. При цьому вага самих навушників помітно зменшиться.

Навушники з Lightning-підключенням можуть стати трекером фізичної активності. Уже сьогодні деякі компанії експериментують зі встановленням у гарнітури датчиків для відстеження серцевого ритму. З підключенням навушників через Lightning такі розробки зможуть вийти на якісно новий рівень. «Можна вимірювати серцебиття, наприклад, за допомогою інфрачервоних променів, лазера чи навіть мікрофона», – говорить топ-менеджер.

Lightning
Нарешті, інтерфейс Lightning робить можливою реалізацію VR. Навушники, які можна підключати до iPhone і iPad через цифровий конектор, дозволяють глибше інтегрувати їх з технологіями віртуальної реальності. «Гарнітура, здатна відстежувати рухи голови, стане частиною віртуальної і доповненої реальності, поряд з акселерометром і датчиками, які відстежують напрям і швидкість рухів голови», – розповів Алберті.

Джерело: MacDigger

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися