Субота, 2 Березня, 2024

Facebook робить Messenger менш засміченим: із дев’яти вкладок залишилося три

Facebook оголосила про новий варіант додатка Messenger, який має бути простішим за попередників. У Messenger 4 буде лише три вкладки замість дев’яти. Окрім цього, у додатку спростили виконання деяких популярних дій, завдяки чому їх можна запустити швидше.

У новому месенджері залишилися вкладки «Чати», «Люди» та «Відкривай». Вкладка «Чати» містить усі розмови, в «Людях» розмістилися всі контакти, а «Відкривай» дозволяє взаємодіяти бізнесу та клієнтам. У ній також знаходяться ігри Instant Games.

У Messenger також стало швидше виконувати деякі популярні дії. Наприклад, замість кількаразового тапу для відправлення фотографії чи початку відеодзвінка тепер можна виконати на вкладці «Чати» свайп.

Месенджер також змінив свій візуальний вигляд, наприклад, навпроти розмов є іконка, яка дає зрозуміти, що відбувається в чаті: запущена гра чи відеодзвінок. Також розмови та бульбашки діалогів отримають нові кольорові оформлення, з градієнтним включно. Можна буде налаштувати так, щоб колір чату змінювався від жовтого до блакитного під час його прокручування.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися