Garmin випустила «розумний» GPS-годинник Vivoactive 3 Music із вбудованою музикою

Годинник оснащений дисплеєм діагоналлю 1,2 дюйма і роздільною здатністю 240х240 пікселів. Розміри девайсу складають 43,1х43,1х13,6 мм, а вага – 39 грамів. Вартість Vivoactive 3 Music з чорним силіконовим ремінцем складає $299,99.

«Хмари» – це добре, але локальне сховище є надійнішим, можливо, подумали у Garmin та випустили свій новий годинник Vivoactive 3 Music. Це «розумний» аксесуар з підтримкою GPS, але від аналогів його відрізняє наявність вбудованої флеш-пам’яті для зберігання улюблених музичних треків. Представники компанії кажуть, що випустити такий продукт їх підштовхнула висока властивість музики створювати мотивацію. А можливість слухати треки без смартфона лише додає зручності.v?voactive 3 Music

Виробник не називає точний обсяг вбудованої флеш-пам’яті, Garmin лише наводить, що її достатньо для запису до 500 треків. Спираючись на цю цифру, експерти оцінюють обсяг накопичувача у 2 ГБ. Записувати треки в годинник пропонується через ПК за допомогою фірмового програмного забезпечення Garmin Express або завантажувати їх через додаток магазину Connect IQ. Прослуховувати музику потрібно буде через навушники з Bluetooth.

Окрім цього, Vivoactive 3 Music мають стандартні можливості «розумних» годинників: підтримка платіжної системи Garmin Pay, додатки, які можна завантажити в Connect IQ, має 15 вбудованих утиліт для різних типів спорту, стеження за життєвими показниками та ведення статистики занять. Батареї вистачає до 7 днів у режимі годинника та на 5 годин з активованим GPS, при прослуховування музики її достатньо на 13 годин.

Годинник оснащений дисплеєм діагоналлю 1,2 дюйма і роздільною здатністю 240х240 пікселів. Розміри девайсу складають 43,1х43,1х13,6 мм, а вага – 39 грамів. Вартість Vivoactive 3 Music з чорним силіконовим ремінцем складає $299,99. Окремо ремінці продаватимуться за $29,99.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я