Комп’ютерна стратегія Chernobyl 1986 пропонує долати наслідки вибуху Чорнобильської АЕС

Розробники Chernobyl 1986 пропонують багато різних типів місій

Студія Detalion Games і видавництво PlayWay анонсували свою свіжу комп’ютерну гру в жанрі стратегій. Вона називається Chernobyl 1986 та пропонує подолати наслідки вибуху Чорнобильської АЕС.

Сюжет гри Chernobyl 1986 починається з катастрофи в четвертому енергоблоці цієї атомної електростанції. Гравцеві на початку запропонують загасити пожежу, використовуючи різноманітні інструменти, з повітряною технікою включно. Також йому потрібно буде боротися евакуювати співробітників ЧАЕС, витягувати їх з-під завалів, стежити за рівнем паніки. Одночасно з цим потрібно буде стримувати швидкість поширення радіації. Залежно від дій гравця після першого вибуху може через якийсь час статися другий.

Розробники Chernobyl 1986 пропонують багато різних типів місій. Їх об’єднує геймплей, який зводиться до взаємодії з оточенням і вибору конкретної команди. Подібну ігрову механіку пропонує, наприклад, Fallout Shelter.

Гра знаходиться в стадії розробки, і точна дата її виходу невідома. Розповсюджуватися вона буде в магазині ігор Steam.

До 30-ліття аварії на Чорнобильській АЕС польська ігрова студія Farm 51 надала кожному можливість прогулятися цією відчуженою територією у грі Chernobyl VR Project для віртуальної реальності. Віртуальні локаціїї пропонують відносно свіжий стан зони відчуження, разом з об’єктом «Арка» – новим саркофагом, який побудували над зношеним початковим. Гра присвячена історії ядерної катастрофи на цій АЕС та розвідці територією сьогоднішньої зони відчуження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я