П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Космонавти стануть пивоварами, обладнання вже везуть

У 2017 році директор SpaceX Ілон Маск повідомив, що планує колонізувати Марс, а історія людської цивілізації показує, що колонізація неможлива без алкоголю. Возити його із Землі надзвичайно дорого, тому мільярдер хоче виготовляти алкоголь на місці. Він вже відправив обладнання для цього на Міжнародну космічну станцію (МКС).

Ракета-носій SpaceX Falcon 9 стартувала в середу з мису Канаверал у штаті Флорида. Її запустили в рамках 19-ї місії NASA із поповнення запасів МКС комерційними компаніями.

Корисне навантаження ракети-носія містить обладнання для вивчення вогню в умовах мікрогравітації. Також оновлять найхолодніше місце у всесвіті – холодильник Cold Atom Lab.

Ця місія привезла також обладнання та сировину для пивоваріння. Матеріали надала друга за величиною у світі американська пивоварна компанія Anheuser-Busch (у неї є дочірній бренд Budweiser). Цей експеримент повинен показати, як космос впливає на два найважливіших для пивоваріння процесу – проростання й солодування.

У 2017 році директор SpaceX Ілон Маск повідомив, що планує колонізувати Марс. Він сказав, що для успішного освоєння іншої планети колоністи повинні мати можливість пити алкоголь. Тоді Маск уклав угоду з Budweiser, що воно стане першим пивом у космосі і на Марсі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися