Середа, 24 Липня, 2024

Лондонська галерея відкриває виставку селфі

До автопортретів, які заполонили онлайн-простір, можна ставитися двояко. Комусь вони не подобаються, а хтось, як, наприклад, лондонська галерея Саатчі, вважає селфі формою сучасного мистецтва. І наприкінці березня цей заклад відкриває виставку селфі під назвою «Від селфі до самовираження». При цьому представлені роботи будуть поповнюватися – виставка закликає відвідувачів робити автопортрети.

Групове селфі знаменитостей на церемонії «Оскар-2014» стало найбільш тиражованим фото у Twitter

Щоб привернути увагу до експозиції, галерея запустила в соцмережах хештег #SaatchiSelfie. Він допоможе експертам з мистецтва відібрати найбільш яскраві цифрові автопортрети користувачів.

Відвідувачі експозиції зможуть побачити селфі американської інтернет-знаменитості, зірки реаліті-шоу Кім Кардашян, а також скандальний спільний фотопортрет колишніх прем’єр-міністрів Британії і Данії Девіда Кемерона і Хелле Торнінг-Шмідт з екс-президентом США Бараком Обамою на похороні південноафриканського державного діяча Нельсона Мандели. Десять молодих британських фотографів також отримали від Саатчі замовлення на креативні фотороботи.

Автопортрети за допомогою мобільного телефона сьогодні стали дуже популярними. У 2013 році слово «селфі» навіть стало словом року за версією Оксфордського словника. Як говорить керівник галереї Найджел Херст, автопортрети на смартфон швидко стали прикметою самовираження в цифрову еру. Разом з тим, селфі є небезпечнішими за акул, і щоб уберегти користувачів, влада деяких міст їх заборонила. А виробники смартфонів можуть навчити ці девайси оцінювати безпечність майбутнього селфі та попереджати користувача про небезпеку.

 

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися