Понеділок, 15 Квітня, 2024

Microsoft примушує використовувати онлайновий акаунт, якщо при інсталяції Windows 10 є доступ до інтернету

Компанія Microsoft намагається перевести користувачів на використання онлайнових облікових записів. Відповідне нововведення з’явилося в останніх версіях Windows 10. Функція під назвою Out-of-the-Box Experience (OOBE) приховує кнопку включення локального облікового запису, якщо комп’ютер під час інсталяції ОС мав доступ до інтернету.

Як і раніше, при встановленні Windows 10 система просить підключити комп’ютер до інтернету. За наявності дротового підключення (не по Wi-Fi) налаштування доступу в інтернет відбувається автоматично. При цьому система не попереджає, що у користувача не буде можливості зареєструвати локальний обліковий запис.

Локальний обліковий запис і онлайновий акаунт від Microsoft досить суттєво відрізняються. Локальний акаунт передає менше телеметрії до Microsoft. Він також дозволяє використовувати різні паролі для різних ПК, не захаращувати систему додатками з Windows Store та іншими службами.

Microsoft, у свою чергу, переконує в перевагах онлайнового акаунту. Компанія нагадує про можливість використання одного облікового запису на різних пристроях, доступ до універсальних додатків, робота з підписками на зразок Xbox Live.

При інсталяції Windows 10 з номером 1903 для вибору локального облікового запису необхідно натиснути «У мене немає доступу в інтернет». При виборі цієї опції система відкриває налаштування локального облікового запису. У нижньому лівому кутку буде опція «Локальний обліковий запис».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися