П’ятниця, 12 Липня, 2024

Молодь стає жертвою кібершахраїв найбільше

Поширена думка, що перед кібершахраями найбільш незахищені люди старшого віку, виявляється хибною. Дослідження аналітиків Barclays повідомляє, що найчастіше жертвами онлайн-шахрайства стають молоді люди.

Люди віком 21-30 років найчастіше стають жертвами онлайн-шахрайств. Найпопулярніший вид шахрайства, на який вони потрапляють – це купівля товарів в інтернеті. Це може бути купівля неіснуючого товару або продавець не з’являється в умовлений час. У будь-якому разі жертви надсилають шахраям передплату. Такий тип шахрайства відповідальний за 29% випадків шахрайства з користувачами такого віку.

Попри масштабні агітаційні кампанії від банків та інших установ про кібершахрайство, лише 17% опитаних респондентів вважали, що можуть стати жертвою такої оборудки при купівлі товару в інтернеті.

Кількість онлайн-шахрайства останніми місяцями зросла через те, що дедалі більше людей переходять на купівлю онлайн внаслідок пандемії коронавірусу.

В 2020 році кількість випадків онлайн-шахрайства зросла приблизно на третину. Однак реальна цифра може бути вищою, показує дослідження Barclays. Адже 38% ошуканих не повідомляють про це.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися