Не Tesla єдина: 10 електромобілів, які з’являться до 2020 року

Машини з електродвигуном переживають останнім часом своє друге народження. Поштовх цьому дали автомобілі Tesla, які сьогодні є єдиними електромобілями, що можуть проїхати 300 км на одному заряді. Інші автовиробники також підхопили ідею електромобілів та найближчими роками презентують власні моделі. Ось 10 таких машин, які з’являться до 2020 року.

  1. Chevrolet Bolt EV

General Motors уже цього року планує запустити у виробництво свою першу модель доступного електромобіля. Він також зможе проїжджати близько 300 км на одному заряді та коштуватиме $30 тис.

  1. Audi SUV Q6

У 2018 році Audi планує випустити свій перший електричний кросовер. Він буде заснований на концепті e-tron quattro, який компанія показала у вересні на виставці International Motor Show у Франкфурті. Дальність поїздки цієї машини складе 460 км, і вона також матиме функцію швидкого заряджання.

  1. Porsche Mission E Concept

Porsche планує інвестувати у виробництво електромобілів $1,09 млрд. Однією з перших таких автівок має стати концепт Mission E, який пропонує дальність близько 470 км, а також здатний зарядитися до 80% за 15 хвилин.

  1. Aston Martin RapidE

Британський виробник люксових автомобілів Aston Martin у лютому уклав угоду про партнерство з китайською технологічною компанією LeEco (раніше називалась LeTV), щоб розробити електромобіль. Машина називатиметься Aston Martin RapidE Concept, і з’явиться у 2018 році. Вона буде заснована на седані Rapide S, матиме дальність близько 350 км та коштуватиме приблизно $200 тис.

  1. Faraday Future

Компанія LeEco також співпрацює зі стартапом Faraday Future, який хоче випустити власний електромобіль у наступні чотири роки. Основою має стати концепт FFZero1, який у січні показали на виставці CES. Це має бути дорога автівка такого ж цінового класу, як Tesla.

  1. Volkswagen Budd-E

Директор Volkswagen Матіас Мюлер сказав, що до 2025 року автовиробник презентує 30 моделей електромобілів. Однією з таких може бути концепт Budd-E, який пропонує дальність у 380 км на одному заряді.

  1. Hyundai Ioniq EV

Корейський виробник Hyundai показав у березні на женевському автошоу свою лінійку електромобілів Ioniq. Повністю електричні моделі матимуть дальність до 165 км на одному заряді.

  1. Citroen E-Mehari

Французький автовиробник Citro?n цього року планує запустити електромобіль E-Mehari. Він матиме дальність близько 180 км.

  1. Mercedes-Benz

Mercedes-Benz збирається до 2018 року випустити щонайменше один електромобіль. Він повинен буде мати заряд батарей на 460 км. При цьому Daimler вже випускає дві електричні машини. Одна називається B250E та має дальність у 130 км, інша – Smart Fortwo з акумулятором на 114 км.

  1. Ford

Ford також має плани з випуску електричних машин, але про них немає інформації. Загалом до 2020 року компанія хоче виробляти 13 моделей гібридів, електричних гібридів та електромобілів. Подібні машини повинні становити 40% асортименту автовиробника. Сьогодні Ford пропонує лише один електромобіль Focus Electric, який проїжджає 130 кілометрів на одному заряді.