Субота, 15 Червня, 2024

Nubia готує смартфон Red Devil 3 з вбудованим у корпус вентилятором

Охолодити гаряче «серце» сучасних смартфонів лише пасивним способом уже не вдається, і вендори починають переходити до активного охолодження. Першим був ASUS ROG Phone, який мав знімний насадок з вентилятором, що охолоджував корпус. Але цього замало, і інженери Nubia готують смартфон Red Devil 3 – перший у світі апарат з вбудованим у корпус вентилятором.

Голова бренду Nubia Ні Фей, який є суббрендом компанії ZTE, повідомив, що майбутній Red Devil 3 буде орієнтований на кіберспорт. Саме тому він отримає активне охолодження. Деякі користувачі занепокоїлися про можливе суттєве зростання товщини корпусу цього девайсу, однак Ні Фей заявив, що використане рішення з розсіювання тепла не позначиться негативним чином на товщині пристрою. Більш того, смартфон стане навіть тоншим за своїх попередників і отримає акумулятор збільшеної ємності.

Подробиці про систему охолодження у Red Devil 3 інженери Nubia поки не розкривають. Відомо лише, що використовуватиметься інтелектуальне управління для тихої роботи вентилятору. Також використовуватимуться теплові трубки.

У серії Red Devil інженери Nubia практикують незвичні підходи до охолодження. Їм вдалося підвищити ефективність розсіювання тепла на 73%, створивши спеціальний тунель, через який проходить повітря під час конвекційного обміну тепла. В телефоні Red Devil Mars використали гібрид рідинного (теплові трубки) та повітряного охолодження пасивним способом.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися