Вівторок, 16 Липня, 2024

Огляд гри Sword of Chaos

«Меч Хаосу» – популярна мобільна MMORPG, статистика завантаження якої в Google Play перевалила за 1 млн користувачів. У перекладі MMORPG – це масова багатокористувацька онлайнова рольова гра. Іншими словами, тут потрібно багато бродити, постійно вбивати монстрів, проходити завдання, розвивати характеристики персонажа тощо. Красиві битви, зручне управління і нескладний інтерфейс приваблюють любителів подібних «бродилок».

Гра русифікована, так що проблем з мовою не буде. На ролику нижче показано, як виглядає стандартний день героя Sword of Chaos.

Геймплей
Загалом ідея подібних ігор більш-менш однакова. Спочатку вам потрібно обрати героя. Це може бути персонаж ближнього бою (мечник, мисливець) або дальнього (чаклунка, снайпер). Як водиться, у кожного персонажа свої навички, але суть гри від цього не змінюється. У героя є основна атака, яку можна застосовувати нескінченно, а також ряд додаткових, більш сильних ударів, на які потрібна «перезарядка». Є також захисна здатність «ухил» – вона дозволяє вистрибнути із зони ударів противника. Рух здійснюється за допомогою «джойстика».

На початку гри вам проведуть коротку екскурсію, навчать основним ударам, і ви підете у вільне плавання. Точніше, ваш герой спершу потрапить у селище. Тут йому видаються завдання, суть яких зводиться до того, щоб зайти кудись і там вбити багато різних потвор.

З відео на початку статті видно, що бійки в грі видовищні. Після кожного вбивства будуть випадати монети та інші бонуси. Спочатку проходити місії буде дуже легко: противники, навіть боси, будуть падати під вашими ударами натовпами. Але в міру розвитку персонажа все стане значно цікавішим і складнішим.


Прості поради щодо гри
– Проходьте всі завдання-«квести». Вони дають багато балів досвіду.
– Розбивайте всі ящики на локаціях – там теж трапляється багато цікавого.
– Навідуйтесь до Феї Подарунків. Вона дає різні безплатні штуки. Іноді навіть корисні.
– Заощаджуйте валюту. Спочатку буде випадати багато каменів і золота, але згодом ресурсів стане сильно не вистачати. Тому не витрачайте все на перших рівнях, де і так легко грати.
– Найцінніші речі випадають з босів. Одну локацію можна проходити кілька разів, користуйтеся цим, щоб вибивати з босів побільше речей.

Успіхів на полі бою!

Завантажити гру з Google Play.

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися