Неділя, 25 Лютого, 2024

Pixel 4 отримає жести без дотиків з технологією Project Soli

В офіційному блозі Google розповіла нові подробиці про свій майбутній флагманський смартфон Pixel 4. Його мають презентувати вже цієї осені. Девайс стане першим апаратом, який отримає технологію Project Soli. Вона дозволить виконувати жести керування без дотиків до самого девайса.

Технологія Soli розроблялася компанією вже кілька років, і вона підтримує функцію безконтактного управління Motion Sense. З нею користувачеві досить провести в повітрі рукою перед смартфоном, щоб зробити якусь дію.

Pixel 4 стане першим пристроєм з технологією Soli, на якій базується Motion Sense. Безконтактним способом можна буде перемикати музичні треки, відкладати будильник, відхиляти дзвінки тощо. У майбутньому розробники обіцяють збільшити функціональність Motion Sense. Проте спробувати її усім не вдасться – функція працюватиме не в усіх регіонах.

Google в тизерному відеоролику також показав роботу розблокування за допомогою розпізнавання обличчя. Для цього використовуються інфрачервоні камери і спеціальний «радар» Soli. Він визначає, що користувач наблизив обличчя. Завдяки цьому для розблокування не потрібно піднімати смартфон або натискати на екран, як це потрібно для деяких сучасних смартфонів. Google обіцяє, що розблокування працює майже в будь орієнтації телефона в просторі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися