Середа, 29 Травня, 2024

Пошук Google почав навчати користувачів англійській мові

Google на Android почав допомагати людям практикувати та вдосконалювати англійську мову. Для цього у пошуковику Google з’явився інструмент «інтерактивного спілкування». Він передбачає практичні заняття, на яких студентам ставитимуть запитання, і вони повинні усно відповісти на них, «використовуючи надане словникове слово» у своїй відповіді.

Наприклад, Google може запитати: «Що ви робите для розваги?» зі словом у словнику «Грати». Студенти можуть відповісти, сказавши: «Я граю у відеоігри у вільний час» або «Я люблю займатися спортом з друзями». Над запитанням буде невелика анімація персонажа мультфільму, який взаємодіє з користувачем.

Кожен сеанс триває близько трьох-п’яти хвилин. Після цього система надасть персоналізований відгук, а також опцію підписатися на щоденні нагадування, щоб продовжити уроки, щоб людина не відставала у вивченні.

Доступ до цієї функції вивчення англійської мови можна отримати через невелике вікно під Google Translate у пошуковій системі. Натискання активує урок. Після завершення користувач перейде до розділу «Говоріть», де користувачі зможуть побачити календар, скільки разів на тиждень вони тренуються, загальну кількість відпрацьованих слів і класи, у яких вони беруть участь.

Юзери можуть спробувати кілька курсів одночасно. Крім того, можна призупинити їх, якщо у мало часу на навчання. Google заявляє, що оскільки навчання буде на телефонах , люди зможуть навчатися у своєму власному темпі, будь-коли та будь-де.

На жаль, сервіс буде доступний лише в обраних регіонах Латинської Америки та Південної Азії. Ним зможуть скористатися в Аргентині, Колумбії, Індії, Індонезії, Мексиці та Венесуелі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися