Субота, 9 Грудня, 2023

Рекламне агентство змушує кандидатів грати у Fortnite під час співбесіди на вакансію

Французьке рекламне агентство Dare.Win вирішило замість модних психологічних технік для тестування кандидатів змушувати їх грати в комп’ютерну гру. Бажаючі зайняти місце інтерна в паризькому офісі компанії повинні відповідати на питання й одночасно вести бої у Fortnite.

Записатися на співбесіду щодо вакансії можуть лише ті кандидати, які мають ігрову консоль PlayStation 4. Хоча гра Fortnite доступна на інших платформах, у рекламному агентстві ввели обмеження через те, що Playstation є їхнім клієнтом. Можливість пройти інтерв’ю в стандартному режимі залишається.

У Dare.Win кажуть, що не будуть оцінювати професіоналізм гри у Fortnite. За їхніми словами, спостереження за грою є способом оцінити особистість потенційного кандидата. «Ми самі не є професійними гравцями, – каже співробітник Dare.Win Томас Брюшон. – Стиль чиєїсь гри може багато розповісти про особистість, особливо про прийняття рішень та подолання проблем».

Вибір Fortnite в рекламному агентстві пояснюють тим, що вона є безплатною для гри. Рекрутери спостерігатимуть за грою приблизно годину, граючи поряд із кандидатом. Паралельно вони запитуватимуть про роботу, хобі та життя кандидата. У рекламному агентстві говорять, що так вже перевірили кандидатів з Туреччини, Швеції та Мексики.

Розроблена студією Epic Games гра Fortnite стала притулком для 200 тисяч щоденних глядачів через сервіс Twitch, нараховує понад 45 млн гравців та лише в березні принесла доходу на $223 млн. Якби Fortnite була веб-сайтом, вона б потрапила до п’ятірки найпопулярніших у США, за даними рейтингу Alexa. Нині до нього входять Google, YouTube, Facebook, Reddit та Amazon. Fortnite розмістилася б десь між Reddit та Amazon.

Аналітики кажуть, що подібна інформація не є просто цікавим фактом. На їхню думку, на відміну від інших ігрових трендів, Fortnite залишатиметься популярною досить довго. Експерти говорять, що довготривалості Fortnite надає кілька особливостей: вона безплатна, доступна на ПК та мобільних гаджетах, має різнокольоровий та дружній до дітей інтерфейс. Окрім цього, у грі постійно з’являються різноманітні сюрпризи та виходять великі апдейти. Аналітики припускають, що успіх Fortnite дасть поштовх новому поколінню схожих ігор у стилі «Королівської битви».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися