Рендерне фото смартфона BlackBerry Motion

За чутками, «трубка» отримає сканер відбитків пальців, який буде інтегрований у домашню кнопку, а також екран з роздільною здатністю Full HD.

Відомий автор витоків Еван Бласс (Evan Blass) у своєму Twitter-акаунті опублікував прес-рендер не представленого на даний час смартфона BlackBerry Motion.

Дана ілюстрація документально підтверджує той факт, що майбутня новинка буде виконана в стандартному для сучасних смартфонів формфакторі моноблока з дисплеєм, який займає практично всю передню панель.

BlackBerry Motion. Тестування

Апаратним виробником майбутньої новинки виявиться китайська TCL.

За чутками, «трубка» отримає сканер відбитків пальців, який буде інтегрований у домашню кнопку, а також екран з роздільною здатністю Full HD. Щодо апаратної платформи «під капотом» буде передбачений Snapdragon 625 + 4 ГБ оперативної пам’яті і акумулятор на 4000 мА·год. Крім того, BlackBerry Motion отримає захист корпусу від води і пилу за стандартом IP67.

Точна дата анонсу поки що не називається.

До речі, Google недавно показала дві нові моделі телефонів власної розробки. Це апарати Pixel 2 та Pixel 2 XL, який має трохи більші габарити. До новинок від Google прикута особлива увага, адже це еталонні смартфони на Android.