Неділя, 14 Липня, 2024

Розробник браузера Firefox створив поштовий сервіс для реєстрації на сумнівних сайтах

Створено анонімний сервіс електронної пошти для реєстрації на сумнівних сайтах. Компанія-розробник Mozilla, яка також створила браузер Firefox, уже оголосила про початок його тестування.

Firefox Private Relay

Сервіс під назвою Private Relay генерує тимчасові адреси скриньок електронної пошти. Це може бути зручно при реєстрації на сайтах, яким ви не довіряєте, а також дозволить уникнути спаму і рекламних повідомлень на особистій пошті.

Щоб використовувати Private Relay, потрібно встановити спеціальне розширення для браузера Mozilla Firefox. Створювати тимчасові адреси поштових скриньок можна буде натисненням однієї кнопки. При цьому листи зі згенерованої поштової скриньки будуть пересилатися на реальну поштову скриньку користувача. Як тільки згенерована поштова скринька почне отримувати небажані листи, її можна заблокувати або повністю видалити.

Відкрите тестування сервісу має розпочатися наприкінці цього року.

Схожу функцію під назвою «псевдоніми» раніше запровадила Apple. Власники гаджетів Apple можуть створити псевдоніми для своєї основної пошти та убезпечити основну скриньку iCloud.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися