Субота, 24 Лютого, 2024

Samsung почне продавати робота, що допомагає ходити: очікуйте наступного року

Три роки тому Samsung представила свого першого носимого робота-помічника GEMS Hip. Він допомагає користувачеві ходити. Компанія планувала запустити його до кінця цього року. Однак плани запуску змінилися, як і остаточна назва пристрою. Повідомляється, що цього робота покажуть на CES 2024, після чого він надійде в продаж.

Робот Samsung отримав фінальну назву Bot Fit – компанія вже подала заявку на торгову марку для терміну Bot Fit.

Це медичний робот-помічник ходьби, розроблений для людей похилого віку або людей з обмеженою рухливістю. Він має два режими: Aqua і Booster. Режим Booster призначений для тих, хто має травми спини чи ніг, і допомагає їм краще ходити. Режим Aqua — це режим відпочинку, який пропонує ефекти, схожі на ходьбу по воді. Його також можна використовувати для реабілітації людей, які отримали травми.

Bot Fit можна поєднувати зі смартфонами Samsung, смарт-годинниками та навушниками. Ним можна керувати за допомогою підключеного телефону або смарт-годинника, і він може записувати фізичну інформацію та інформацію про тренування. У поєднанні з бездротовими навушниками він може запропонувати підказки для ходьби для ефективного пересування.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися