Понеділок, 15 Липня, 2024

Samsung випустив кросівки Shortcut, які запускають телефонні дзвінки

У Samsung придумали ще один спосіб розпочати дзвінок, не виймаючи смартфон з кишені. Це кросівки Shortcut, в яких потрібно потанцювати, і вони розпочнуть дзвінок. Також ці кросівки вміють запускати музичний плеєр.

Кросівки Shortcut будуть обмежені лише шістьма парами, і вони були створені спільно Samsung, Elitac Wearables і дизайнером кросівок Роелем ван Хоффом. Маркетингова група Chiel Benelux, що належить Samsung, також доклала руку до цього.

Підошви Shortcut містять датчики руху, які відстежують їхнє положення. П’ять рухів або жестів викликають п’ять різних дій. Що саме являють собою ці ярлики, ще не зовсім зрозуміло, але деякі приклади включають здійснення телефонного дзвінка або відтворення музики за допомогою виконання місячної прогулянки (танцювальний жест, який популяризував Майкл Джексон).

Ви не побачите ці кросівки в магазинах. Натомість шість пар призначені для переможців конкурсу, які мають бути учасниками програми Samsung Members. Взяти участь у конкурсі можна у своєму обліковому записі Samsung Members до 9 липня, а переможців буде оголошено протягом тижня, починаючи з 15 липня.

Хоча кросівки Shortcut — це більше концепція, ніж готовий продукт або сигнал про те, що Samsung починає випускати кросівки, вони, безперечно, є інтригуючою ідеєю, яка вписується в зростаючу тему керування жестами без рук.

Незважаючи на те, що Shortcut обіцяє стати «першими кросівками у світі, за допомогою яких ви можете дзвонити своїм друзям», за словами Samsung, це також не перший приклад технічного взуття, яке ми бачили. Nike демонструє самошнурівку, керовані за допомогою додатків баскетбольні кросівки ще в 2019 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися