Вівторок, 16 Липня, 2024

Сервіс Giphy збереже відеоролики з вмираючого Vine

Нещодавно Twitter заявив про припинення розвитку мобільного додатка Vine. Це фактично означає кінець цього сервісу коротких відеофрагментів. Але компанія Giphy повідомила, що виручить постраждалих користувачів.

vine

Сервіс Giphy надає послуги з розміщення анімованих GIF-зображень. Цей ресурс запустив спеціальний інструмент, що дозволяє конвертувати відео з Vine в анімовані GIF і зберігати їх у своєму акаунті на Giphy.com. При цьому для перенесення всіх «Вайна» в Giphy досить ввести URL облікового запису в Vine. Одному користувачеві дається можливість скопіювати таким чином контент з одного акаунту у Vine. Отриманий GIF-файл буде без звуку, але Giphy також збереже посилання на оригінальне відео.

Twitter купила Vine в жовтні 2012 року ще до запуску сервісу. Останній публічно почав працювати в січні 2013 року, а вже через кілька місяців Vine став найпопулярнішим безплатним додатком в App Store. Головними його конкурентами є Instagram, Coub і YouTube. Сам сайт vine.io продовжить працювати після припинення підтримки мобільного додатка Vine.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися