Вівторок, 25 Червня, 2024

Щоб пограти на смартфоні вночі потрібно буде сканувати обличчя – нова система у Китаї

Користувачам смартфонів у Китаї не зможуть вільно вночі грати у 60 популярних ігор найбільшого розробника мобільних забавок компанії Tencent. Отримати доступ до бажаної гри вони зможуть лише після сканування свого обличчя.

Нововведення торкається лише ігор, які призначені для території Китаю. Воно пов’язане з існуванням національної геймерської комендантської години, яка триває з 22 до 8 години.

Щойно тривалість ігрової сесії під час комендантської години перевищує певний ліміт гра перерветься та попрохає відсканувати своє обличчя. У разі відмови або збою проходження сканування гра завершиться до наступного ранку. Тривалість дозволеної ігрової сесії не називається.

Окрім цього батьки можуть активувати розпізнавання обличчя, щоб гра не допускала до ігор дітей. Пограти зможуть лише ті, чиє обличчя додане в гру.

В Китаї існує проблема на дитячої залежності від комп’терних ігор. Влада посилює регулювання ігробудівної індустрії для мінімізації цієї залежності. Розробникам ігор, які порушують встановлені норми, загрожують суворі покарання, включаючи відкликання їхньої ігробудівної ліцензії.

Серед заходів боротьби із дитячою залежністю від ігор є сканування обличчя, ігрова комендантська година, реєстрація під реальним ім’ям, ліміти фінансових транзакцій.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися