Неділя, 21 Квітня, 2024

Штучний інтелект Google DeepMind таємно гратиме проти людей

Гравцям з Європи пропонують взяти участь у незвичному експерименті: грати в комп’ютерні ігри проти штучного інтелекту. Незвичним є те, що гравці не знатимуть, з ким вони змагаються: з людиною або з алгоритмом. Полем битви людей та штучного інтелекту DeepMind стане популярна комп’ютерна стратегія Starcraft II.

Стратегії є новим середовищем для штучного інтелекту, який уже перемагав найкращих світових гравців, але в ігри на кшталт Go, в якій кожен гравець робить хід по черзі. У Starcraft учасники можуть робити дії одночасно, а також вони бачать лише частину ігрового поля.

DeepMind належить Google, і її бот AlphaStar намагатиметься максимально імітувати під час гри людину. Розробники хочуть, щоб люди нічого не підозрювали і грали, як звичайно. Якби користувачі знали, що їхнім противником є алгоритм, вони могли б змінити свій підхід.

Попередники AlphaStar вже показували гарні результати та креативні стратегії в такі ігри, як шахи, Go та сьоґі. Ефективність алгоритмів була такою, що топові гравці взяли деякі з їхніх прийомів собі на озброєння.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися