Смартфони навчилися самостійно повзти до бездротової зарядки

чохол здатний переміщуватися не лише по рівній поверхні столу

Інженери Національного Університету Сеулу створили чохол для смартфона, який дозволяє ще менше дбати про заряджання телефону. З цим чохлом смартфон сам буде повзти до станції бездротового заряджання. Для пересування використовується масив ніг.

Ноги чохла CaseCrawler здатні згинатися в одному напрямі. Коли аксесуар доставляє телефон на зарядку його ноги повністю розпрямляються та стають плоскими.

Розробники кажуть, що чохол здатний переміщуватися не лише по рівній поверхні столу. Він також може перелазити через невеликі перешкоди на шляху, наприклад, через книги.

CaseCrawler має товщину 16 мм і важить 22,7 грами. Він здатний переносити вантаж у 13 разів більшої маси – до 300 грамів. Цього із запасом достатньо для транспортування будь-якого сучасного смартфона.

Розробники зняли на відео як CaseCrawler в реальності переміщує смартфон вагою 190 грамів.

Чохол CaseCrawler нині є прототипом, тому він представляє лише ноги без «мозку», що не дозволяє йому інтелектуально переміщуватися до зарядної станції. Розробники обіцяють це виправити, додавши також потрібні сенсори. Вони хочуть, щоб робот міг сам повертатися назад після закінчення заряджання телефону.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я