Неділя, 14 Квітня, 2024

Смартфони Xiaomi втратили корисну функцію: компанія видалила можливість слухати YouTube у фоновому режимі

Смартфони Xiaomi мали одну незвичну функцію, дозволяючи те, що забороняв YouTube. Це функція відтворення відео YouTube в фоновому режимі без необхідності оформлювати платну підписку чи «танців з бубном» в пошуках обхідних шляхів. Але нещодавнє оновлення для телефонів Xiaomi прибрало таку можливість.

Минулого тижня Xiaomi оголосила, що функцію під простою назвою «Відтворення звуку відео з вимкненим екраном» буде видалено з усіх пристроїв і всіх версій програмного забезпечення. Усі пристрої під керуванням HyperOS, MIUI 14, MIUI 13 і MIUI 12 втратять цю функцію після встановлення апдейтів, які розповсюджуються саме зараз.

Xiaomi заявила, що в зміні винні «вимоги відповідності». Можливо, Google і, ймовірно, інші розповсюджувачі контенту тиснули на Xiaomi, щоб видалити цю функцію.

Xiaomi пояснює: «З огляду на вимоги відповідності, ми з жалем повідомляємо вам, що ми видалили функцію «Відтворювати звук відео з вимкненим екраном » у функції панелі інструментів відео та функцію «Вимкнути екран» у функції панелі інструментів гри за допомогою Over-The-Air (OTA) оновлення».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися