Стандартна галерея Android отримала функцію кольорового вибуху Color Pop

Опція Color Pop самостійно визначає головний об’єкт на фото та не чіпає його, а решту знімку вона переводить у градації сірого. Цей художній прийом дозволяє створити цікавий ефект та виділити головне на знімку.

Власники смартфонів Google Pixel, Android One та інших апаратів з «чистим» Android отримали в галереї нову можливість. Додаток Google Photos запровадив функцію вибуху кольорів Color Pop. Система автоматично вирішує, чи варто її використовувати для кожного окремого знімку в галереї.

Опція Color Pop самостійно визначає головний об’єкт на фото та не чіпає його, а решту знімку вона переводить у градації сірого. Цей художній прийом дозволяє створити цікавий ефект та виділити головне на знімку.Google Photos

Як і з іншими режимами стилізації у Google Photos, його також неможливо додати власноруч. Алгоритми самостійно сканують галерею та вирішують, який ефект краще додати до кожного знімку.

Оброблені знімки з’являються в окремій папці в галереї Google Photos. Тут можна переглянути роботу штучного інтелекту Google та, якщо вона сподобається, зберегти отриманий знімок в пам’ять мобільного апарата.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я