Telegram став більш дружнім до старих телефонів і дозволяє вибрати швидкість відео: що нового в Telegram 9.5

Компанія також зазначає у своєму оголошенні, що Telegram v9.5 має бути більш стабільним і без помилок, ніж раніше, оскільки команда виправила понад 400 відомих проблем у цьому випуску.

Стала доступною нова версія Telegram v9.5, яка приносить велику кількість нових функцій. Наприклад, з новим режимом енергозбереження робота програми має стати комфортнішою на старих смартфонах. Також стало зручніше дивитися відео завдяки можливості змінювати швидкість відтворення медіафайлів.

Telegram містить набагато більше анімацій та ефектів, які допомагають забезпечити чудовий досвід спілкування. Незважаючи на те, що вони оптимізовані, ці анімації можуть відтворюватися повільно на старих телефонах із недорогим обладнанням. Це також може негативно вплинути на час автономної роботи телефону.

Отже, Telegram v9.5 представляє новий режим енергозбереження, який вимикає ресурсомісткі завдання, як-от автоматичне відтворення GIF-файлів, анімації, наклейки та емодзі, щоб заощадити час роботи акумулятора. Для кожного конкретного ефекту також є окремі перемикачі. Крім того, можна встановити автоматичний запуск режиму енергозбереження, коли заряд акумулятора телефону падає нижче певного рівня.

Ще одне зручне вдосконалення в Telegram v9.5 — медіаплеєр, який отримав можливість детального налаштування швидкості відтворення. Можна встановити будь-яку швидкість відтворення від 0,2x до 2,5x для відео, голосових нотаток, відеоповідомлень та іншого медіа-контенту. Досі можна було вибрати лише одну з попередньо встановлених швидкостей відтворення.

Щоб переконатися, що ваші друзі не можуть виправдовуватися, що вони пізно побачили ваше повідомлення, Telegram покаже докладні сповіщення про прочитання, включаючи час перегляду повідомлення кожною особою в невеликих групах до 100 осіб. Такі сповіщення про прочитання недоступні у великих групах, де ви можете лише бачити, хто прочитав повідомлення.

Ще одна зміна, пов’язана з групою, — можливість автоматично надсилати посилання для запрошення до групи особі, яка обмежила можливість додавати її до груп.

Якщо ви є преміум-користувачем Telegram, нова версія представляє 10 нових користувальницьких пакетів смайликів. Компанія також зазначає у своєму оголошенні, що Telegram v9.5 має бути більш стабільним і без помилок, ніж раніше, оскільки команда виправила понад 400 відомих проблем у цьому випуску.

У Telegram v9.5 є багато інших змін, і ви можете знайти повний список змін у публікації в блозі компанії https://telegram.org/blog/power-saving

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я