Вівторок, 23 Липня, 2024

Тепловізор показав, як гріються сучасні флагмани

Однією з поширених причин вибуху смартфонів є критичний нагрів акумулятора. Цього досить легко добитися, якщо навантажити смартфон та ще й поставити його на заряджання. Експерти китайського порталу Chongdiantou перевірили, як гріються сучасні флагмани.

Для перевірки вибрали топові гаджети – Samsung Galaxy S7 edge, OnePlus 3T, Huawei Mate 9, Xiaomi Mi Note 2 і Google Pixel XL. Смартфонам влаштували екстремальний тест: їх підключили до зарядних пристроїв і продовжували користуватися. У процесі виміру температури екрани смартфонів постійно були активними. Температуру на задній кришці смартфона вимірювали після 30 хвилин заряджання. Тести проводили двічі.

3

Максимальне значення зафіксували у Samsung Galaxy S7 edge – 46 градусів. Правда, така температура спостерігалася тільки в одній частині. А ось металевий OnePlus 3T нагрівся по всій поверхні задньої кришки, максимальною була температура у верхній частині пристрою – 45,7 градуса Цельсія. Експерти вважають, що це плата за надшвидке заряджання за технологією Dash Charge (від 0 до 100% за 1 годину 40 хвилин).

bufer-obmena01

Третє місце – у Xiaomi Mi Note 2: у зоні камери він нагрівся до 43,6 градуса. На четвертому місці – Google Pixel XL з результатом 42,1 градуса Цельсія. Huawei Mate 9 став лідером рейтингу – нагрівся до 38,5 градусів, причому батарея ємністю 4000 мАг зарядилася майже за дві години. А ось iPhone 7 Plus брав участь тільки в першому випробуванні і заряджався 3 години 52 хвилини.

Детальніше дивіться у ролику, який можна завантажити за посиланням.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися