Субота, 13 Липня, 2024

Цього місяця Samsung розповість причину вибухів Galaxy Note 7

Компанія Samsung Electronics уже в січні оголосить результати свого розслідування причин загоряння смартфонів Galaxy Note 7. Інвестори та аналітики переконані, що для компанії важливо точно визначити причини загоряння, щоб зміцнити довіру покупців до продукції Samsung та уникнути повторення подібних помилок.

Galaxy Note 7

Експерти Samsung Electronics, які вивчали причини інцидентів з флагманським смартфоном починаючи з жовтня, припускають, що причинами загорянь і вибухів Galaxy Note 7 могло бути поєднання кількох факторів. Щоб знайти точну причину загоряння гаджетів, фахівці використовували всі доступні методи тестування, з комп’ютерною томографією і рентгеном включно.

Продажі Galaxy Note 7 стартували 19 серпня 2016 року в десяти країнах, але вже восени після повідомлень користувачів про проблеми компанія відкликала смартфони в усьому світі. Після того, що сталося, корейський виробник попередив користувачів флагмана, що краще вимкнути його і припинити використання. А в грудні стало відомо, що компанія примусово заблокує смартфони Galaxy Note 7.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися