У Motorola Razr знайшли прихований режим «ретро Razr», який повертає у 2004 рік

Програмісти не забули навіть про найменші дрібниці, разом з анімацією на екрані при завантаженні

Представлена компанією Motorola відроджена розкладачка Razr візуально виглядає майже ідентично своєму легендарному прототипу Razr V3. Однак якщо цього виявляється замало, можна отримати ще більше автентичності. Прихований режим «ретро Razr» ще більше наближає надтехнологічний гнучкий апарат з 2019 року до його прототипу з 2004 року.

Ретрорежим є модифікацією теми оформлення Android, яка максимально точно відтворює оригінальний інтерфейс Razr. Програмісти не забули навіть про найменші дрібниці, разом з анімацією на екрані при завантаженні. Усі віртуальні кнопки, які збігаються з апаратними клавішами Razr V3, повністю функціональні. Також, незважаючи на гігантський сенсорний екран, навігація в ретрорежимі можлива лише натисканням кнопок. Хоча магія руйнується при виборі пунктів меню, коли запускаються додатки для Android.

Режим повернення у 2004 рік прихований у меню швидких налаштувань Android. Для його активації потрібно відредагувати, які елементи відображаються у випадаючому меню, а потім перетягнути кнопку Retro razr у меню. Як тільки вона з’явиться, досить провести пальцем вниз і натиснути додану кнопку Retro razr.

Нова Motorola Razr отримала не пластиковий, а металевий корпус із нержавіючої сталі. Гнучкий дисплей Flex View 6,2 дюйма роздільною здатністю 2142х876 точок розкладається на 180 градусів. Шарнір розрахований на 100 000 циклів відкривання протягом трьох років. Характерне «підборіддя» у новій Razr зберегли, розмістивши в ньому сканер відбитків пальців для ідентифікації користувачів. Подробиці про характеристики новинки читайте у статті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я