Середа, 24 Липня, 2024

В iPhone є клавіатура для однієї руки, але Apple її вимкнула

У великих екранів сучасних гаджетів є один недолік – ними незручно користуватися на ходу, якщо треба не лише дивитися контент. Для цього розробники створюють спеціальні режими для однієї руки. Виявляється, подібний режим існує також і для клавіатури iPhone, але Apple його чомусь не активувала.

Додаткову можливість відкрив програміст Стів Трагтон-Сміт, коли зазирнув у код програмної платформи. За його словами, у цьому режимі можна налаштувати клавіатуру за своїм вибором для лівої чи правої руки. Активувати його можна свайпом з відповідного боку екрана. При цьому цей код режиму однієї руки існує ще з часів iOS 8, яка з’явилася у 2014 році.

Офіційно режим однієї руки для клавіатури в iOS недоступний, але його можна увімкнути самостійно. Для цього необхідно мати повні права доступу в телефоні – джейлбрейк. Далі можна застосувати спеціальний патч.

Інший спосіб отримати режим однієї руки в своєму iPhone – це просто змінити стандартну клавіатуру на іншу. Наприклад, клавіатура Microsoft Windows Phone для iOS має таку опцію.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися