Видалення вбудованих в iOS 10 програм є неправдою – вони залишаються в пам’яті

apple[1]

У новій мобільній системі Apple з’явиться корисна функція – видалення вбудованих додатків. Але насправді це не так, і програми нікуди не зникнуть. Про це розповів віце-президент Apple Крейг Федеріго.

Він прояснив ситуацію з можливістю «видалення» вбудованих додатків Apple в iOS 10: їх можна тільки прибрати з домашнього екрана. При цьому також очищуються дані користувача, які зберігалися в цих додатках. Віце-президент пояснив таке видалення без видалення тим, що встановлені сервіси занадто тісно інтегровані в ОС. Додатки залишаються недоторканними, оскільки вони є частиною двійкового коду платформи. Із цієї ж причини вбудовані додатки отримують значні оновлення тільки з оновленням всієї ОС.

«Видалити» в iOS 10 можна такі програми: Calculator (Калькулятор), Calendar (Календар), Compass (Компас), Contacts (Контакти), FaceTime, Find My Friends (Знайти друзів), Home, iBooks, iCloud Drive, iTunes Store, Mail (Пошта), Maps (Карти), Music (Музика), News (Новини), Notes (нотатки), Voice Memos (Голосові нотатки), Watch і Weather (Погода).

iOS 10 стане доступна восени як безплатне оновлення. Публічна бета-версія з’явиться вже влітку. Отримати нову ОС зможуть не всі користувачі. Наприклад, 40% власників планшетів iPad залишаться без iOS 10.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я