Xiaomi назвала екран діагоналлю 21,5 дюймів Bluetooth-колонкою

У пристрої використали якісний IPS-дисплей з роздільною здатністю Full HD.

Асортимент пристроїв екосистеми Xiaomi Youpin доповнився Bluetooth-колонкою Mirror Art. Але, дивлячись на неї, можна сказати, що це скоріше дисплей діагоналлю 21,5 дюймів.

У пристрої використали якісний IPS-дисплей з роздільною здатністю Full HD. Він розміщений на задній панелі пристрою, але вона прозора, і контент на ньому видно. Причому скло не просте, а з високою прозорістю, яке, наприклад, використовують для оформлення експозицій у музеях.

Розміри пристрою складають 525х322х140 мм. Корпус виготовлений з легкого алюмінієвого сплаву, але гаджет все одно важить 10 кг. Динаміки мають діаметр 100 мм та розташовані по діагоналі. Кожний використовує блок управління на базі 32-бітного процесора. Налаштувати звучання еквалайзером не вийде – його немає. Є лише три режими звучання: Hi-Fi, Sweet Voice і Rythem.

Вартість гаджета складає $430, якщо профінансувати його виготовлення. Коли девайс надійде в роздрібний продаж, ціна зросте до $550.

До речі, гаджет є майже повною копією випущеного у 2017 році японського девайса Cotodama Lyric Speaker Review. Такий же екран на задній панелі, прозора фронтальна панель, динаміки по діагоналі. Відмінність у ціні – японська розробка була вдесятеро дорожчою ($4500).