Субота, 20 Квітня, 2024

YouTube перетворив смартфон на додатковий дисплей до телевізора

Додаток YouTube TV тепер може підключатися до смартфона та перетворювати його на додатковий екран. Таке можливо при перегляді контенту на телевізорі. Поки на телевізорі відтворюється основний контент, на телефоні можна поставити лайк, прочитати опис ролика, поділитися ним із друзями та родиною тощо.

У своєму повідомленні в блозі YouTube Google зазначає, що станом на січень 2022 року понад 700 мільйонів годин контенту YouTube щодня переглядається на телевізорах.

Понад 80% людей використовують інший цифровий пристрій під час перегляду на телевізорі, і багато з них відкривають те саме відео YouTube на своєму телефоні, щоб взаємодіяти з ним.

Завдяки цьому компанія вирішила використовувати телефон як допоміжний екран для взаємодії замість того, щоб намагатися втиснути все на дисплей телевізора.

Нова функція розгортатиметься протягом наступних кількох тижнів. При відкритті додатку YouTube на смарт-телевізорі та телефоні, останній запропонує підключити два пристрої один до одного. Як тільки це буде зроблено, можна легко взаємодіяти з відео, яке відтворюється на телевізорі: читати його опис, залишати коментар, стати учасником каналу або поділитися ним з друзями та родиною.

Можливість смартфона як другого екрана доступна як для пристроїв iOS, так і для Android. Зауважте, що на вашому телефоні та телевізорі потрібно ввійти в один обліковий запис YouTube, щоб функція працювала.

Нова функція дещо схожа на те, що відбувається, коли відео транслюється з телефону на телевізор, при цьому кнопки відтворення та опис залишаються доступними на телефоні. Google тепер просто пропонує ту саму зручність для відео, яке запускають в додатку YouTube на телевізорі.

Крім того, Google тестує нові дизайни для сторінки перегляду YouTube, наприклад, перегляд і покупки продуктів, представлених у відео прямо на великому екрані.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися