П’ятниця, 19 Квітня, 2024

YouTube покаже вам білу сторінку, якщо у вас немає акаунта

YouTube зробив так, що дивитися відео на ньому стало дуже незручно без акаунта. Порожня домашня сторінка – це все, що вітає юзера без акаунта, коли він вперше заходить на цю розважальну платформу.

Домашня сторінка YouTube зазвичай заповнюється рекомендаціями, коли ви вперше відвідуєте веб-сайт. Якщо ви ввійшли в систему або створили місцеву історію, ці відео часто можуть бути вам справді цікаві.

Зазвичай рекомендовані відео нецікаві та випадкові, коли ви вперше відвідуєте розважальний веб-сайт без акаунта. Схоже, Google з цієї причини зробив так, що YouTube взагалі перестав показувати будь-які рекомендації щодо відео для нових користувачів, які вийшли зі свого акаунта чи не мають його.

Коли ви відвідуєте домашню сторінку YouTube у вкладці анонімного перегляду або без активного входу, перед вами відкривається порожня сторінка та банер із написом: «Спробуйте пошук, щоб почати — Почніть переглядати відео, щоб допомогти нам створити стрічку відео, які ви буду любити».

І саме так це працює. Домашня сторінка починає заповнюватися рекомендаціями після того, як переглянуто два-три відео

Хоча ви можете подумати, що нова поведінка регіонально обмежена через закони про конфіденційність, такі як європейський GDPR або каліфорнійський CCPA, цю порожню домашню сторінку змогли відтворити в кількох інших регіонах за допомогою VPN.

Порожня домашня сторінка, ймовірно, буде бажаною зміною для багатьох людей. Раніше домашня сторінка зазвичай показувала кілька популярних відео, які могли не бути цікавими для користувача, який переглядає YouTube. А ті, хто все ще хоче розпочати свою подорож YouTube із рекомендованого контенту, можуть знайти його в опціях огляду на бічній панелі, включно з розділом “Популярне”.

Раніше Google припинив показувати рекомендації користувачам, які ввійшли в систему, але вимкнули собі історію переглядів. З часом, компанія змінила свою думку і знову запровадила рекомендації для всіх користувачів, які ввійшли в акаунт. Видалення рекомендованих відео для користувачів, які вийшли з облікового запису без історії переглядів, можливо, це те, до чого компанія прагнула з самого початку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися