YouTube зняв обмеження 18+ з убивств та жорстокості

За новою політикою відеосервісу, тепер можна без вікових обмежень переглядати відеоролики, в яких відображено насильство у відеоіграх

Найбільший відеосервіс планети YouTube оновив свою політику, зробивши її більш дружньою до авторів відео на базі комп’ютерних ігор. Вони тепер можуть без побоювань публікувати більш жорстокі відео. Авторам роликів не доведеться турбуватися про аудиторію, якщо насильство віртуальне.

За новою політикою відеосервісу, тепер можна без вікових обмежень переглядати відеоролики, в яких відображено насильство у відеоіграх. Раніше ігрові відео без вікових обмежень мали бути повністю мирними, наприклад, Minecraft. Однак якщо жорстокість екстремальна і є єдиною метою відео, наприклад, як битви в Mortal Kombat, такий контент може залишатися під знаком 18+.

Рекламодавців нова політика не стосується, і якщо відео здається їм занадто жорстоким, воно все одно може залишитися без грошей. Директор YouTube Сьюзан Войжіцкі знає про цю проблему і каже, що сервіс шукає рекламодавців, яким підійде віртуальна жорстокість.

Хоча нова політика накладає менше обмежень на насильство в іграх, сервіс продовжить захищати користувачів від перегляду реального насильства.