Неділя, 21 Квітня, 2024

5 корисних функцій «ВКонтакте», про які ви могли не знати

Соцмережа «ВКонтакте» є другим найпопулярнішим інтернет-ресурсом в Україні – її випереджає лише сайт Google. Ця соцмережа пропонує багато інструментів для зручнішої роботи в ній. Ось п’ять таких функцій, про які ви могли не знати.

  1. Непомітне читання повідомлень

У «ВКонтакте», як тільки відкриваєш повідомлення, відправник про це може дізнатися. Але можна зробити так, щоб послання для нього залишилося непрочитаним. Для цього в адресний рядок браузера треба вставити посилання http://vk.com/im?q=day:28022017, змінивши числа на поточну дату. Вона наведена у форматі день:місяць:рік, і це посилання виведе на екран усі повідомлення за вказаний день, з непрочитаними включно. В останніх при цьому залишиться статус непрочитаних.

  1. Змінити мову інтерфейсу «ВКонтакте»

Соцмережа дозволяє вибрати, якою мовою вона буде показувати свої меню та опції. Можна, наприклад, вибрати «Радянський» або «Дореволюційний» діалект. Для цього зайдіть у «Налаштування» і в підменю «Загальні» перейдіть до вкладки «Мова». Там виберіть ту, що більше подобається.

  1. Писати закресленим текстом

В інтернеті користувачам подобається виражати свої думки за допомогою закресленого тексту – так можна додати виразності майже будь-якій звичайній фразі. У «ВКонтакте» для письма у такому стилі необхідно перед кожною літерою вставляти код ̶

  1. Зробити посилання на профіль

Свої пости можна прикрасити, якщо прибрати з них довгі посилання http на профілі людей чи груп. Можна зробити на них гіперлінк, скориставшись опцією @id123463106. Число після @id – це унікальний номер сторінки користувача у «ВКонтакте», для спільноти треба використовувати @club. Можна, наприклад, написати: «Моя найкраща подруга – @id123463106». Під час відправлення соцмережа обробить індекс та при наведенні мишки покаже профіль цієї сторінки у вікні, що спливає.

  1. Відправляти повідомлення самому собі

Різноманітні посилання та інформацію з інтернету буде зручніше зберігати, якщо відправляти їх не на стіну, а в діалоги. У цьому розділі буде чат, в якому ви самі собі відправлятимете повідомлення. Для цього зайдіть у «Повідомлення», введіть в пошуку своє ім’я та почніть діалог.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися