П’ятниця, 8 Грудня, 2023

5 незвичних способів використання USB-лампи

Дешевий USB-світильник здатний не лише освітлювати клавіатуру вночі. Він має набагато більше способів використання, які роблять його корисним як удома, так і у відрядженні чи в поході. Адже компактну USB-лампу можна почіпити до ключів і завжди мати її під рукою. Особливо зручно, якщо USB-світильник має регулювання яскравості.

  1. Універсальна підсвітка

Підключивши USB-лампу до стандартного повербанка, можна отримати зручний мобільний світильник. Його можна поставити на поверхню та освітлювати робочу зону. Ємності будь-якого повербанка вистачить на багато годин роботи. Використовуючи в такій ролі смартфон, можна розрядити його акумулятор і залишитися без зв’язку, грошей та проїзного квитка. Також смартфон світитиме в стелю, а USB-лампа – освітлюватиме приміщення горизонтально.

  1. Нічний світильник

Підключивши USB-лампу до стандартного зарядного пристрою USB, можна отримати зручний нічний світильник. Для цього на лампі потрібно виставити мінімальний рівень яскравості. Якщо ваша USB-лампа не підтримує регулювання яскравості, але має гнучку ніжку, її можна відвернути до стіни, щоб приміщення освітлювалося слабким відбитим світлом.

  1. Переносний ліхтар для автомобіля

Якщо потрібно зазирнути в якусь приховану порожнину автомобіля, також можна скористатися USB-лампою. Вона компактніша за смартфон і тому пройде крізь такі шпарини, крізь які телефон не протиснеться. Для живлення та більшої гнучкості USB-світильник можна підключити USB-кабелем до повербанка або до бортової мережі автомобіля через адаптер чи в роз’єм USB, якщо він є. Деякі автомобілі мають роз’єм прикурювача або USB в багажнику, тому лампу можна використати для його освітлення.

  1. Підсвітка для макіяжу

Для більш рівномірного та природного нанесення макіяжу жінки часто використовують спеціальне дзеркало з підсвічуванням. Якщо грошей купити таке немає, як немає поруч чоловіка, котрий змайструє цей девайс, виручать кілька USB-ламп. Розмістивши їх по периметру дзеркала, можна за кілька хвилин отримати рівномірне підсвічування обличчя.

  1. Освітлення в коридорі

Жителі багатоповерхівок часто страждають від того, що не працює освітлення коридорів: лампи можуть цупити, розбивати або керівна компанія просто не квапиться їх міняти. Комфортно приходити додому можна, якщо перетворити USB-лампу на компактний освітлювач коридору. Достатньо лише приклеїти її на власні двері і підвести по USB-кабелю живлення від USB-адаптера. Якщо розетка знаходиться далеко, можна використати кілька USB-кабелів. Енергоспоживання USB-лампи мізерне, тому вона взагалі не вплине на рахунок за електрику, навіть якщо працюватиме цілодобово.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися