П’ятниця, 21 Червня, 2024

Як подивитися видалені сповіщення на Android

Звична ситуація: на екрані телефона з’явилося нове сповіщення, але його випадково змахнули. Залишається гадати, про що в ньому йшлося? Ні, можна подивитися його зміст.

Android веде журнал усіх повідомлень, який можна прочитати. Для цього необхідно запустити віджет, який треба попередньо встановити на робочий стіл. Доступність цього віджета залежить від виробника смартфона – він міг прибрати його.

Щоб додати журнал в меню віджетів, виберіть віджет «Налаштування». Операційна система запропонує вибрати, який пункт налаштувань потрібен у швидкому доступі. Вкажіть «Журнал повідомлень». Після цього на екрані з’явиться віджет зі значком налаштувань та швидким доступом до журналу повідомлень. Відкрийте його та читайте пропущені події.

Такий спосіб дозволяє подивитися видалені повідомлення, але при цьому вони не матимуть такого гарного оформлення, як у панелі швидкого доступу при їхній звичайній появі. Окрім цього, в «Журналі повідомлень» Android тримає також багато додаткової технічної інформації, яка може заважати читанню основного змісту.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися