Неділя, 21 Квітня, 2024

Як у Viber показати своє місце знаходження

Часто буває, що необхідно поділитися з близькими своїм місцем розташування. Наприклад, щоб вони могли вас знайти без блукання поруч. Передати свої координати можна безпосередньо в месенджері Viber.

Спершу перевірте, що у Viber на вашому смартфоні є доступ до геолокації. Для цього зайдіть в налаштування смартфона та перейдіть в розділ «Додатки». Знайдіть у списку Viber та активуйте перемикач навпроти геолокації.

У Viber для передачі свої координат натисніть на кнопку в рядку введення повідомлення у вигляді трьох точок. У списку доступних опцій знайдіть «Відправити місце розташування».

За потреби Viber може стати трекером вашого переміщення, показуючи координати майже в реальному часі. Для цього відкрийте чат з потрібним користувачем. На Android натисніть на іконку співрозмовника, а на iOS – також на іконку і потім на «Інформацію та налаштування» чату. В меню активуйте опцію «Додавати геомітку». Поруч з кожним повідомленням в цьому чаті буде відображатися значок зі стрілкою компаса, при натисканні на який відкриється карта з вашим положенням у той момент.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися