Середа, 29 Травня, 2024

Як у Windows 11/10 зробити пароль без терміну дії

За замовчуванням облікові записи користувачів у Windows не мають терміну дії пароля. Це означає, що користувачі можуть використовувати той самий пароль нескінченну кількість часу. Але у деяких користувачів опція терміну дії пароля може бути активована і їм доводиться змінювати свій пароль кожні 42 дні. Ось як вимкнути термін закінчення паролю.

Термін дії пароля дійсний лише для облікових записів локальних користувачів. Отже, якщо ви змінили свій локальний обліковий запис на обліковий запис Microsoft, термін дії пароля не застосовується до нього.

Щоб налаштувати термін дії пароля, потрібно мати права адміністратора. Якщо ви використовуєте обліковий запис адміністратора, ось як можна налаштувати термін дії пароля для інших облікових записів у Windows:

  • Відкрийте командний рядок cmd.exe.
  • Щоб вимкнути термін дії пароля, виконайте цю команду, прописавши замість <USERNAME> ім’я свого акаунту: wmic UserAccount where Name=”<USERNAME>” set PasswordExpires=True

Якщо у вас Windows 11/10 Pro, Education чи Enterprise, цю саму дію можна зробити у зручнішому візуальному інтерфейсі менеджера облікових записів:

  • Запустіть менеджер облікових записів «Локальні користувачі та групи», увівши в командному рядку lusrmgr.msc
  • У lusrmgr двічі клацніть Users. Тепер клацніть правою кнопкою миші на свій обліковий запис користувача, виберіть Властивості.
  • На сторінці властивостей поставте прапорець біля параметра «Пароль ніколи не діє».
  • Натисніть OK і закрийте менеджер облікових записів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися