Як відмінити надсилання або відкликати відправлений лист у Gmail

Відміна надсилання доступне для всіх користувачів. Якщо ви вирішите, що не хочете його надсилати, у вас є короткий проміжок часу, щоб лист відкликати.

Користувачі Gmail у всьому світі мають доступ до функції, яка потенційно може стати порятунком. Це можливість відкликати надіслану електронну пошту.

Відміна надсилання доступне для всіх користувачів. Якщо ви вирішите, що не хочете його надсилати, у вас є короткий проміжок часу, щоб лист відкликати.

Ось як налаштувати скасування надсилання:

– На веб-сайті Gmail натисніть значок шестірні у верхньому правому куті та виберіть Налаштування.

– На вкладці Загальні знайдіть опцію Скасувати надсилання

– Виберіть у спадному меню час, протягом якого ви хочете мати можливість відкликати надіслані електронні листи. Варіанти включають 5, 10, 20 і 30 секунд.

– Обов’язково натисніть «Зберегти зміни» внизу сторінки

Функція досить проста і налаштовує затримку на вашій кнопці Надіслати. Замість того, щоб запускати відправку електронного листа одразу при натисненні кнопки Надіслати, поштовик чекає встановлений термін, який ви налаштовуєте, а потім надсилає.

Після ввімкнення функції “Скасувати надсилання” відповідне поле з’являтиметься в нижньому лівому куті сторінки Gmail після кожного надісланого електронного листа.

Просто натисніть посилання Скасувати, і ваш відправлений електронний лист знову з’явиться на екрані, щоб відредагувати його.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я